Gminna Biblioteka Publiczna w Sadownem

Get Adobe Flash player

Przydatne Linki:

  • Biblioteka Narodowa
  • Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa
  • Mazowiecki System Informacji Bibliotecznej
  • Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego
  • Mazowiecki Instytut Kultury

Nowości

  • s1.jpeg
  • s2.jpeg
  • s3.jpeg
  • s4.jpeg

Polecane strony:

Statystyki odwiedzin

Odsłon artykułów:
214082

Drogie Czytelniczki, Drodzy Czytelnicy!

Pomimo, że biblioteki ponownie zostają czasowo zamknięte, ale bibliotekarze nie zostawili swoich czytelników. Gminna Biblioteka Publiczna w Sadownem ma dla swoich czytelników kilka ciekawych propozycji.

Po pierwsze:

Nasza biblioteka postanowiła rozszerzyć działalność książkobusa. Starsi czytelnicy będą mogli zamówić książki z biblioteki z dowozem do domu. Chęć wypożyczenia książek można zgłaszać drogą telefoniczną od poniedziałku do piątku, w godz. 8:00 - 16:00, pod numerem telefonu 25 675 32 72 lub poprzez maila, pisząc na adres: gbp@gbpsadowne.pl.

 

Zainteresowane osoby muszą podać swoje imię i nazwisko, adres oraz telefon kontaktowy. Oczywiście kluczowym jest przekazanie tytułów książek, które dana osoba chce wypożyczyć. Można też określić swoje preferencje literackie - wiedząc, że czytelnik lubi przykładowo kryminały lub biografie znanych ludzi, na pewno będziemy mogli zaproponować ciekawą pozycję książkową. Oczywiście dostarczanie i odbiór książek odbywa się bezpłatnie.

Po drugie:

Czas spędzony w domu możemy wykorzystać również do nauki języka obcego oraz doskonalenia innych umiejętności. Proponujemy skorzystanie z bezpłatnych kursów multimedialnych - bez wychodzenia z domu.  Mogą Państwo zapisać się na nie kontaktując się z naszą biblioteką pod numerem telefonu 25 675 32 72 lub poprzez maila, pisząc na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

 

Po trzecie:

Zapraszamy na wirtualne spotkania autorskie z Romanem Pankiewiczem, autorem książek podróżniczych oraz książek dla dzieci.

https://www.youtube.com/playlist?list=PLNmBE_lBLRvn0Q7srffZ6VVxbfM_3qiNg

Po czwarte:

Zachęcamy do korzystania z największej cyfrowej Biblioteki Narodowej POLONA, która posiada 3 miliony obiektów cyfrowych – książek, czasopism, rękopisów, starodruków, map, rysunków, grafik, fotografii, pocztówek, nut i druków ulotnych. Poprzez tę bibliotekę zapewniany jest nieodpłatny, szeroki dostęp do obiektów cyfrowych wysokiej jakości. A oto adres internetowy Biblioteki POLONA - https://polona.pl/.

Po piąte:

Zapraszamy na wirtualny spacer po Muzeum Ziemi Sadowieńskiej

https://www.youtube.com/watch?v=u_KEydfhfHM&feature=youtu.be

loader

Gminna Biblioteka Publiczna w Sadownem czynna jest w godzinach:

- Poniedziałek 08:00 - 18:00
- Wtorek 08:00 - 18:00
- Środa 08:00 - 18:00
- Czwartek 08:00 - 18:00
- Piątek 08:00 - 18:00


Kontakt:

GBP w Sadownem, 07-140 Sadowne, ul. Kościuszki 35.
tel: (0-25) 675 - 32 - 72
e-mail: gbp@gbpsadowne.pl